O KLUBIE

Feel Good Fitness powstał z myślą o mieszkańcach Pucka i okolicznych miejscowości chcących prowadzić aktywny, dynamiczny, a przede wszystkim zdrowy tryb życia.

Nazywam się Maciej Angielczyk i mam zaszczyt prowadzić profesjonalne zajęcia indoor – cyclingowe z Państwa czynnym udziałem. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Sportu i Rekreacji w Poznaniu. Poprzez liczne kursy podnoszące moje kwalifikacje otrzymałem tytuł srebrnego instruktora indoor Schwinn Cycling. Gwarantuję profesjonalne na wysokim poziomie zajęcia spinningowe, posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte w klubach fitness na terenie całego Trójmiasta. Chciałbym zaprosić Państwa do udziału w moich zajęciach. Moim celem jest motywacja każdego z Państwa do ćwiczeń oraz zarażenia pozytywną energią, tak aby aktywny styl bycia stał się dla Państwa środkiem poprawy samopoczucia, odporności na stres i zmęczenie codziennego życia.

Klub Feel Good Fitness działa na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku, wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt sportowy oraz posiada pełne zaplecze sanitarne. Zajęcia odbywają się pięć dni w tygodniu (poniedziałek do piątku).

Na chwilę obecną, w ofercie klubu znajdą Państwo takie zajęcia jak: Indoor Cycling (spinnin g), Power Pump, Step (nowość) oraz Body Ball (nowość) (Więcej o zajęciach TUTAJ)

Serdecznie zapraszam!
Maciej Angielczyk

Dane kontaktowe TUTAJ.

Komentowanie jest wyłączone